ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Üççıbanak Kültür, ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına birebir olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Oranlı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik yapmaya çıbanladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ekincilik dalünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ekincilik dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üççıbanak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile canlı ve zorluklalü insanoğlu deposuna malik olan Üççıbanak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kadir sağlayıcı Üççıbanak Kültür; şişman Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Sakır sakır tekâmül ve sıfır günah üretim sistemi, Üççıbanak Kültür ürünlerinin hem emlak ortamında hem de emlak dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin birebir ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile nahak basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz esenlıklı kalır ve toprağınızdan henüz aşkın ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz gür bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz gür özetlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Kültür olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir trap kazısına bırakmak karınin münteşir olarak kullanılır. Peş yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı gibi alanlara bırakmak karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir bağlamlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkonutirilebilir ve biröte babaşmanla da genişletilebilir. Esas deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakarak oldukça sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler karınin tercih edilebilecek biröte üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Kültür’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması konulemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği ahit hayvanın benzinü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve henüz dobra beslenebilir. Yem karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz dobra beslenmesine böylece henüz aşkın mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Muhtelit Makinaları da Üççıbanak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması verimli ve gür bir tarımsal üretim karınin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı karınin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz dobra durumlara gelmesi karınin tarımsal ihracat noktasında Üççıbanak Kültür olarak tüm çaldatmaışanlarımızın yardımsıyla omuz omuza
Üççıbanak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir