MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yaratıcı pratik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek belde çehreünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde emlak dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak emlak dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli etkin başüstüneğu bilindiği sinein pratik ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya arkasında olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren pratik bayağı görülmeye boy bos. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma elan isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde söz gelişi edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zati pratik marketlerden baktığınız devir uygulamanın benekının ve indirilme rasyoının ne denli mualla olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında bayağı güzel bir iş çıkarıp insanlara en eksiksiz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir