Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de rical midein üretilen elan gösterişsiz modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını karışmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya mirlandı. Hatta unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri vazıh ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler deri dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul ayvaz dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de dünya almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman de başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu kadar rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişâlâ rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri birlik parça olarak satmanın beraberinde birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat zamanla liberalleşmeye hak revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla alakalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık sürüklemek midein adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de taban mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları birlik başına yahut bir partnerle her evetştan adam tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına için seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına için ihtiyaç, hayata renk koymak midein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde bâtın başüstüneğu midein satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten sefa saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla görmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre elde etmek, işlemlevselliği üzerine bilgelik edinmeden satın elde etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein büyük çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; çıktı gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan kızılışdoneş elan emeksiz ve rahatça olmaya mirladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı midein ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop alım satımlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, avluına yaşayanlık koymak, elan âlâ bir orgazm görmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek midein sex shoplardan kızılışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra büyük gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri birlik şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta enikonu keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona için hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en emeksiz yolu. Antrparantez seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken havadanelde etmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir güçlük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan âlâ seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir